+90 546 456 76 48
Asansör sektörüne 2014 yılında İstiklal Asansör firmasını kurarak başlangıç yapmış olduk. İstiklal Asansör olarak amacımız asansör imalatı, montajı ve teknik servis işlelerini müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre ve müşteri memnuniyetini maksimum tutarak yapmaktır.

Her geçen yıl hem asansör üretim sayımızı arttırdık hem de referanslarımızı ve müşteri memnuniyetini artırdık. Bu sayede ürettiğimiz ürünlerin kalitesini sürekli arttırırken maliyetlerimiz de düşürmeyi hedefledik.

Zaman içinde firmamızın ve ürettiğimiz ürünlerimizin belgelendirme süreçlerini tamamladık. Amacımız kalitemizin tescillenmesi ve yurt içi pazar hedefine daha rahat ulaşmaktı. Ürettiğimiz ürünlerimiz yurtiçi pazarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Globalleşen dünyada İstiklal Asansör olarak üretimlerimizi yaparken yeni teknolojik ürünlerin takiplerini yapıp bu teknolojilerden üst düzeyde faydalanmak ve kullanmak temel amaçlarımız arasındadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için servislerimizi 7/24 cihazlarımızın çalıştığı tüm bölgelerde en kısa sürelerde sunabilmek için servis ağlarımızı sürekli geliştirdik.

İstiklal Asansör olarak doğruluktan hiç ayrılmayıp, müşteri memnuniyetini maksimum tutmayı hedef yaparak her yıl hem referanslarımızı hem de ciromuzu sürekli olarak artırmaya devam ediyoruz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm çalışanlarımıza ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Belgelerimiz

İSTİKLAL ASANSÖR
Arayın, gerisini bize bırakın!
0 (546) 456 76 48
© 2017 İstiklal Asansör
Topraklık Mah. 758 Sk. No:15/A Pamukkale/Denizli